okt 202010
 

Pred začiatkom školského roka sme si opäť naplánovali niekoľko zaujímavých akcií pre deti nižších ročníkov našej školy. Na niektoré z nich sa veľmi teším…

Školský rok ešte nezačal, ale my, učitellia, sme už rozmýšľali, čím spestríme nasledujúce dni v našej škole. Sadli sme si, dali hlavičky dokopy a svetlo sveta uzrel Plán činnosti nášho metodického združenia.

Popri úspešných akciách z minulého školského roka sme zaradili aj niektoré novinky. Tými vďačnými opakovačkami sú napríklad lampiónový sprievod, oslava Dňa študentstva, mikulášsky večierok, maškarný ples, noc v knižnici, návšteva krtíšskej plavárne či oslava Medzinárodného dňa detí.

Novinkami by mali byť exkurzia do Banskej Bystrice a Zvolena, šarkaniáda, oprášené hry na snehu, náučný kvíz o našich lesoch a mnou asi najviac očakávaný koncoročný výlet na Sitno s prehliadkou Banskej Štiavnice a kaštieľa vo Svätom Antone.

Keď píšem tieto riadky, tri vydarené akcie nám už školský život spestrili – sokoliari z hradu Modrý Kameň, lampiónový sprievod a minulý piatok sme sa boli pozrieť do Banskej Bystrice i Zvolena.

Je nám ľúto, ale formulár pre pridávanie komentárov je momentálne uzatvorený.