sep 292008
 
 29. 09. 2008  Publikoval 8:38 Informatika Tagged with: , , ,

Nestáva sa, ale stalo sa…

Večer sadám za PC, štartnem net a k mojej webke nie a nie sa dostať. Nuž, stáva sa, za tento výpadok nemôžem, a tak článok je neplánovane o inom, než ten zamýšľaný.
Moje stránky bežia na inak spoľahlivom serveri Websupport.sk, veď dnes som na ňom zaznamenal prvý vážnejší výpadok za celý polrok, čo s ním pracujem. Nevadí, ide sa ďalej.

Deň prebehol v pokojnej atmosfére, akurát Maťo ráno vstával ľavou nohou a pondelková záťaž naň doľahla viac ako kedykoľvek predtým – ráno problémy so vstávaním, v škole prejavy únavy na sto spôsobov… Aspoň poobede sa dostal do normálu a život pekne plynul ďalej – porobili sme trochu poriadku v záhrade i doma, skúšal som nabíjačkou trochu rozhýbať batériu môjho Favorita, Evka ešte niečo dopeká (zajtra príde súdružská návšteva zo školy kvôli malej Tonke)… Pozrel som si čosi z angličtiny, dopísal otravný záznam z rodičovského združenia, žiakom ešte nachystám kontaktné informácie do zápisníčkov a urobím si kombinovaný rozvrh pre moju potrebu. Potešila ma aj pani učiteľka z jazykovky v Šahách – mailom mi poslala ikonku svojej jazykovej školy – na stránke pribudne teda prvá ikonka s odkazom…

Je nám ľúto, ale formulár pre pridávanie komentárov je momentálne uzatvorený.