jan 022012
 
 2. 01. 2012  Publikoval 0:33 Zápisník Tagged with: , , , ,
Ohňostroj

Tento Silvester sme sa veru dobre zabavili – na svojej biede…

Sedíme si večer v kuchyni, žena čosi v hrncoch zametá, ja zapínam rádio, reku, toť idú správy. Neľutovali sme. Dávali brebty pozbierné z vysielania rozhlasu za celý uplynulý rok. Chyby redaktorov sa páčili aj deťom, ale keď pustili pár vyjadrení známej pani Nory, to som sa začal chechtať i ja. Vážnejšiu konkurenciu nemala, ak neberieme do úvahy Hossovu tlačovku v anglicko-ruskej slovenčine. A veru som si toto pásmo nechtiac vypočul ešte vari dvakrát a páčilo sa mi rovnako.Nedalo mi, spýtal som sa teda Gúgla, či mi to nájde celé a veru som mal polhodinu írečitej slovenskej zábavy.

Šlo o 1. tlačovú besedu Strany slobodné slovo, na čele ktorej stojí práve táto pani, Nora Mojsejová. Mimochodom, toto video prebraté z TA3, je v súčasnosti veľmi populárne. Neskôr som si našiel i stránku tejto politickej strany a pozrel si tam i ďalšie videá, ba začítal sa aj do niekoľkých diskusných stránok (tu nájdete jednu z nich), kde sa tento politický Drang nach Westen preberal z mnohých strán.

Nuž, takto sa my tu na Slovensku zabávame. Cez slzy. Veru tak – na hrubé vrece hrubá záplata. Ak si odmyslíte vulgarizmy, celkom zaujímavé veci sa dozviete. Pred voľbami! A čo ešte príde, na to sa už teraz teším.

Foto:
https://mostova-kurt.sk/storage/2017/01/m_cerva_orez.jpg

Je nám ľúto, ale formulár pre pridávanie komentárov je momentálne uzatvorený.