pierog.org
Úvod .:. Najčítanejšie .:. Rubriky .:. Ankety .:. Na stiahnutie .:. Odkazy   

Novinky
10.09.2018: Zmena databázy a zvýšenie bezpečnosti
Stránky bežia od septembra na novej databáze a zároveň sa zvýšila ich bezpečnosť použitím SSL certifikátu prechodom na šifrovaný protokol HTTPS.

Anketa
Nedeľnú rozprávku na Regine:

počúvam často (766 hl.)
 
počúvam občas (478 hl.)
 
nepočúvam (347 hl.)
 
nezaujíma ma to (386 hl.)
 
neviem, čo je Regina (525 hl.)
 

Celkovo hlasovalo: 2502


Tvorba
Piesok (514 kB)
Kamienky (778 kB)
Kameň a tráva (891 kB)

Úvod
Používaním týchto stránok súhlasíte s využitím súborov cookies...............................Kontakt:

Zápisník

* Omyl

Vydané dňa 27. 03. 2009

Maily od neznámych persón zvyčajne vymazávam. Tentoraz som sa našťastie pomýlil (šmykol sa mi prštek)...

www.kindersite.org Vo svete je veľa ľudí, ktorí konajú záslužne. Cez internet ich človek spozná neúrekom - ľudí, ktorí myslia na iných bez toho, aby za to niečo chceli. Najviac ma poteší, keď ide o činnosť v prospech detí. E-mail, ktorý som omylom otvoril, ma zaujal už samotnou hlavičkou, v ktorej sa objavil názov inštitúcie, ktorá ma zamestnáva.
List bol strohý. Upozorňoval na existenciu projektu Kindersite.org. Na serveri projektu sa nachádza momentálne okolo stovky hier, piesní a príbehov vhodných na zvýšenie organizovanosti šedej mozgovej kôry najmä vekovo mladších používateľov servera a mnoho odkazov na príbuzné stránky obsahujúce podobné aplikácie. Keď som si pozrel, kto bol dnes na mojich stránkach, pochopil som, ako sa na mňa nakontaktovali. Dvakrát som zaznamenal návštevu z jednej adresy v Nemecku. Mail prišiel neskôr.
Práve som absolvoval zbežnú prehliadku ponuky. Je veľmi bohatá a vhodná asi na všetky predmety pre I. stupeň základnej školy. Kvitujem, že väčšina aplikácií beží na serveroch. Stiahnuť a rozbaľiť, prípadne aj inštalovať treba iba časť z nich, čo ocenia najmä menšie deti.
Učiteľ má teda stručnú úlohu: vybrať si, vyskúšať a pustiť sa do toho spolu s deťmi. Vrelo odporúčam a to nielen svojmu synovi. Vyskúšame si to pri prvej vhodnej príležitosti aj s ostatnými prvákmi.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasov: 3] 1 2 3 4 5
Autor: Anton Pierog | Informačný e-mailVytlačiť článok

Vstup
Užívateľské meno:

Heslo:Registrácia

Fotogaléria


© Anton Pierog, 2008
Vytvorené pomocou phpRS - bezplatného redakčného systému