Plán činnosti MZ 2010/11

Autor: Anton Pierog <anton(at)pierog.org>, Téma: Trieda 2008-12, Vydané dňa: 20. 10. 2010

Pred začiatkom školského roka sme si opäť naplánovali niekoľko zaujímavých akcií pre deti nižších ročníkov našej školy. Na niektoré z nich sa veľmi teším...

Školský rok ešte nezačal, ale my, učitellia, sme už rozmýšľali, čím spestríme nasledujúce dni v našej škole. Sadli sme si, dali hlavičky dokopy a svetlo sveta uzrel Plán činnosti nášho metodického združenia.
Popri úspešných akciách z minulého školského roka sme zaradili aj niektoré novinky. Tými vďačnými opakovačkami sú napríklad lampiónový sprievod, oslava Dňa študentstva, mikulášsky večierok, maškarný ples, noc v knižnici, návšteva krtíšskej plavárne či oslava Medzinárodného dňa detí.
Novinkami by mali byť exkurzia do Banskej Bystrice a Zvolena, šarkaniáda, oprášené hry na snehu, náučný kvíz o našich lesoch a mnou asi najviac očakávaný koncoročný výlet na Sitno s prehliadkou Banskej Štiavnice a kaštieľa vo Svätom Antone. Koniec-koncov posúďte sami.
Keď píšem tieto riadky, tri vydarené akcie nám už školský život spestrili - sokoliari z hradu Modrý Kameň, lampiónový sprievod a minulý piatok sme sa boli pozrieť do Banskej Bystrice i Zvolena.