pierog.org
Úvod .:. Najčítanejšie .:. Rubriky .:. Ankety .:. Na stiahnutie .:. Odkazy   

Novinky
20.07.2017: Včielky
Táto jar sa niesla v znamení budovania príbytkov pre včielky samotárky - postavil som im hneď dva veľké domčeky a budúci rok bude na včielky v mojej záhrade hojný...

Anketa
Nedeľnú rozprávku na Regine:

počúvam často (543 hl.)
 
počúvam občas (220 hl.)
 
nepočúvam (194 hl.)
 
nezaujíma ma to (197 hl.)
 
neviem, čo je Regina (225 hl.)
 

Celkovo hlasovalo: 1379


Tvorba
Piesok (514 kB)
Kamienky (778 kB)
Kameň a tráva (891 kB)

Úvod
Používaním týchto stránok súhlasíte s využitím súborov cookies...............................Kontakt:

Trieda 2008-12

* Plán činnosti MZ 2010/11

Vydané dňa 20. 10. 2010

Pred začiatkom školského roka sme si opäť naplánovali niekoľko zaujímavých akcií pre deti nižších ročníkov našej školy. Na niektoré z nich sa veľmi teším...

Školský rok ešte nezačal, ale my, učitellia, sme už rozmýšľali, čím spestríme nasledujúce dni v našej škole. Sadli sme si, dali hlavičky dokopy a svetlo sveta uzrel Plán činnosti nášho metodického združenia.
Popri úspešných akciách z minulého školského roka sme zaradili aj niektoré novinky. Tými vďačnými opakovačkami sú napríklad lampiónový sprievod, oslava Dňa študentstva, mikulášsky večierok, maškarný ples, noc v knižnici, návšteva krtíšskej plavárne či oslava Medzinárodného dňa detí.
Novinkami by mali byť exkurzia do Banskej Bystrice a Zvolena, šarkaniáda, oprášené hry na snehu, náučný kvíz o našich lesoch a mnou asi najviac očakávaný koncoročný výlet na Sitno s prehliadkou Banskej Štiavnice a kaštieľa vo Svätom Antone. Koniec-koncov posúďte sami.
Keď píšem tieto riadky, tri vydarené akcie nám už školský život spestrili - sokoliari z hradu Modrý Kameň, lampiónový sprievod a minulý piatok sme sa boli pozrieť do Banskej Bystrice i Zvolena.

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasov: 2] 1 2 3 4 5
Autor: Anton Pierog | Informačný e-mailVytlačiť článok

Vstup
Užívateľské meno:

Heslo:Registrácia

Fotogaléria

Meniny
Meniny na web


© Anton Pierog, 2008
Vytvorené pomocou phpRS - bezplatného redakčného systému